Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Andrzejewo

W dnia 13 października 2022 roku odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Andrzejewo. Organizatorem tegorocznej uroczystości była społeczność Szkoły Podstawowej w Ołdakach Polonii pod przewodnictwem Dyrektor Agnieszki Choromańskiej. Obchody rozpoczęła Msza Święta w kościele w Andrzejewie. Następnie wszyscy uczestnicy spotkali się w Remizie OSP w Zarębach-Bolędach.

Wśród gości znaleźli się nauczyciele wszystkich szkół z terenu Gminy Andrzejewo, emerytowani nauczyciele, pracownicy szkół, rodzice, Wójt Gminy Andrzejewo wraz z pracownikami Urzędu Gminy w Andrzejewie. Podczas uroczystości Wójt Gminy Andrzejewo Pani Beata Ponichtera podziękowała wszystkim nauczycielom za poświęcenie oraz trud włożony w kształtowanie młodego pokolenia, a także za wszelkie osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. W wyrazie uznania zostały wręczone nagrody Wójta Gminy Andrzejewo, które otrzymali:

- Agnieszka Choromańska, Damian Jasko – Szkoła Podstawowa w Ołdakach-Polonii,

- Wioletta Wajszyczk, Beata Bednarczyk – Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce,

- Wojciech Strzeszewski, Wioletta Ogrodnik, Danuta Tymińska – Szkoła Podstawowa w Andrzejewie.

W czasie uroczystości złożono Pani Janie Gosk podziękowanie za pracę w Szkole Podstawowej w Ołdakach Polonii w związku z przejściem jej na emeryturę.

Spotkanie upłynęło w podniosłej i miłej atmosferze. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali kwiaty.

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do podkreślenia znaczenia pracy oraz roli nauczycieli jaką odgrywają w rozwoju społeczeństwa poprzez zapewnienie najwyżej jakości edukacji na każdym poziomie nauczania, dlatego też w każdej ze szkół z terenu Gminy Andrzejewo uczniowie składali nauczycielom podziękowania przez przygotowanie uroczystego apelu oraz części artystycznej.

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami