Święto Babci i Dziadka w szkołach w Gminie Andrzejewo

12 stycznia 2024r. w Szkole Podstawowej w Andrzejewie odbyło się święto Babci i Dziadka. Z tej okazji w pięknie udekorowanej sali licznie zgromadzili się wyczekiwani Goście, by wraz ze swoimi wnukami miło spędzić czas. Na wstępie Pan Dyrektor Wojciech Strzeszewski przywitał wszystkich obecnych. W uroczystości uczestniczyli m.in. Babcie i Dziadkowie, Pani Wójt Beata Ponichtera, Przewodnicząca Rady Rodziców Iwona Tymińska, przedszkolaki, uczniowie szkoły i ich rodzice oraz grono pedagogiczne.

Przedstawienie zostało przygotowane przez dzieci z oddziałów przedszkolnych pod okiem wychowawczyń. Najmłodsi mieli możliwość zaprezentowania się w bogatym programie artystycznym. Każda grupa przedszkolna zaśpiewała kolędę połączoną z tańcem, zaś dwie grupy 6-latków wystąpiły w jasełkach bożonarodzeniowych. Na zakończenie wszyscy wspólnie odśpiewali „100 lat”, po którym wnuczęta wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Gościom towarzyszyła radość oraz łzy wzruszenia. Pan Dyrektor i Pani Wójt złożyli piękne życzenia Babciom i Dziadkom. Następnie dzieci wraz ze starszymi członkami rodziny udali się na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność, a także za to jak ważną rolę odgrywają w wychowaniu swoich wnucząt, darząc je bezgraniczną miłością oraz przekazując życiowe mądrości. Drodzy Państwo życzymy Wam długich lat życia w zdrowiu oraz szczęściu!

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami