Ogłoszenie o usuwaniu folii rolniczej

W związku z ogłoszonym przez Narodowy Funduszu Ochrony Środowiska programem dotyczącym „Usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”, gmina  Andrzejewo planuje złożyć wniosek o dofinansowanie, które umożliwi zorganizowanie akcji zbiórki tego typu odpadów od rolników.

 W tym celu konieczne jest przeprowadzenia inwentaryzacji ilości posiadanych przez rolników odpadów tj.:  folie rolnicze, siatki i sznurki do owijania balotów, opakowania po nawozach i typu Big Bag.                         
Na podstawie zebranych informacji przygotowany zostanie wniosek o dofinansowanie.

Osoby zainteresowane odbiorem folii rolniczej, odpadów z siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag, powinny złożyć deklarację o ilości posiadanych odpadów rolniczych wraz z oświadczeniem o uzyskanej pomocy de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie. Wnioski należy złożyć do Urzędu Gminy w Andrzejewie w terminie do dnia 28 lutego 2023 r.

Druk wniosku do pobrania wraz z oświadczeniem o uzyskanej pomocy de minimis znajdują się na stronie internetowej Urzędu Gminy  oraz w siedzibie tut. Urzędu. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 868-889-243.

Odpady nie ujęte w inwentaryzacji nie będą mogły zostać zutylizowane!

Program "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” jest finansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

ZAŁĄCZNIKI

 

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami